O nas

Zadowolenie i szczęście nie zależy od zewnętrznych okoliczności życiowych i stanu posiadania tylko od nas samych – naszego wewnętrznego stanu ducha i postawy, stosunku do świata zewnętrznego oraz reagowania na niego…

Nasz zespół to doświadczeni doradcy, kompetentni, zawsze uśmiechnięci i zaangażowani.

Ewa Celnik - Agent Ubezpieczeniowy
Ewa Celnik
(na urlopie macierzyńskim)
Katarzyna Gospodarczyk - Agent Ubezpieczeniowy
Katarzyna Gospodarczyk
tel. 695 175 918

Marta Kiełbus – tel. 534 806 147

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie ubezpieczeń dopasowaną do potrzeb Klientów. Naszym zadaniem jest nie tylko sprzedaż polis, ale również pomoc w doborze najlepszego produktu. Każdy z nas ma inne wymagania, inną pracę, różnego rodzaju hobby… Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak z tak szerokiego wachlarza dostępnych produktów wybrać właśnie ten, który będzie dla Państwa najbardziej optymalny.

Współpracujemy z wieloma wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i stale poszerzamy zakres swojej działalności. Znajdziecie u nas zarówno najkorzystniejsze cenowo polisy OC pojazdów, najlepsze AC, NNW, ASS,  ale także produkty chroniące rodzinę, majątek lub firmę.

Życie bywa przewrotne, na wiele sytuacji nie mamy wpływu, ale dzięki dobrze dopasowanym ubezpieczeniom (o które zatroszczymy się odpowiednio wcześnie), jesteśmy w stanie przejść przez trudny okres z większym spokojem.

Siedziba EK Ubezpieczenia mieści się w samym centrum Barlinka. Znajdziecie nas Państwo na ul. Wodnej 3 (obok dużego kościoła).

Zapraszamy serdecznie!

Doświadczenie, nowoczesność i profesjonalizm — to nas wyróżnia!